Антилід, розморожування скла
Дощ і сніг - це ті чинники, які часто шкодять склі автомобіля. Зимову пору року постійно випробовує на міцність деталі авто і нерви автовласників. Особливо неприємні ситуації, коли машина повністю замерзає на морозі, а протерти скло абсолютно не можливо. Від двірників толку мало - можна сильно пошкодити гумку. Звичайно, можна скористатися обігрівом вітрового скла, але він є не у всіх автомобілях. І тут на допомогу може прийти тільки один засіб - розморожувач вікон.
Особливості розморожувач вікон
В Україні можна купити засоби, яке виконують різні функції:
перші запобігають обмерзанню автомобіля при низьких температурах;
другі очищають скло від намерзлого снігу і льоду, їх можна замовити за доступною ціною в Києві.
Використовувати размораживатель можна також для замків, багажника.
Різниця між різними розморожувачі полягає в їх складі. Імпортні виробники додають в свої кошти метил алкоголь, метанол. Аерозолі складаються з ізопропілового спирту, дипропіленгліколь і етиленгліколю. Ці компоненти, вступаючи в реакцію з льодом, виділяють велику кількість тепла, і тим самим, розморожують скло. В середньому воно розморожується 3-7 хв.
Склад розморожувач вікон:
Візуально дію розморожувача дуже помітно. Прямо на очах крижана кірка стає кашкою і легко видаляється з допомогою скребка, залишки льоду можна прибрати щіткою. В цьому випадку довіряти універсальним розморожувачі не можна - вони можуть містити масло, яке залишає жирні розлучення. Щоб перевірити, чи є в аерозолі масло, потрібно розпорошити його на світлу папір або тканину. Через пару хвилин на папері повинні проявитися сліди, якщо масло в складі є. До речі, якщо немає масла, то мастило там теж відсутня.
Потрібно бути готовим до того, що аерозолі сохнуть протягом різної кількості часу. Буває, що засіб висохло за пару хвилин, інше - сохне по кілька годин. А все тому, що в швидковисихаючих засобах є ізопропіловий спирт. Якщо ж процес висихання відбувається повільно - це означає, що в складі є етиленгліколь, дипропіленгліколь. Однак такі кошти більш надійні і часто захищають скла від повторного зледеніння. Якщо засіб буде змито, то лобове скло знову замерзне.
Різні аерозолі і витрачаються по-різному, все залежить від виробника. Одні засоби досить нанести один раз, і вони починають діяти, інші ж потребують багатошаровому нанесенні. Такі розморожувачі мають не дуже високу концентрацію розморожувати речовини, тому і витрата цих коштів буде великим.
Відгуки автомобілістів бувають неоднозначними щодо розморожувачі для лобового скла. Зустрічаються і позитивні, і негативні коментарі. Якщо до процесу розморожування питань немає, то до профілактичного нанесення - дуже багато. Не всі засоби справляються зі створенням захисної плівки, яка перешкоджала б подальшого обмерзання.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)